Održana sjednica sekcije III

Održana je kako je i bilo najavljeno sjednica sekcije na kojoj su prisutni članovi sekcije upoznati sa radom predstavnika sekcije u skupštini kao

i donesenim odlukama.

Ovom prilikom zahvaljujemo se svima koji su žrtvovali svoje privatne i poslovne obaveze i odvojili svoje dragocijeno vrijeme i prisustvovali na skupštini.Također se zahvaljujemo i onima koji su bili spriječeni i opravdali svoj izostanak.

Prelistavajući zapisnike i liste prisustva na sjednicama dok sam se pripremao za ovu sjednicu vidim da su uvijek isti ljudi prisutni i aktivni, pa se stoga zahvaljujem i onima koji su totalno neaktivni po pitanju bilo kakvih obaveza osim lova. Uvidom u listu ispisanih dozvola za lov naletio sam na neka prezimena koja nisu na popisu na sjednicama niti na popisu ljudi koji su odradili dnevnice (uredno platili dnevnice). Znači oni su zainteresirani samo za lov.

Pitate se možda tašto se njima zahvaljujem, e pa vidite danas smo raspravljali o jednoj ideji kako takve ljude natjerati da postanu aktivniji. Hvala im jer su upravo oni iznjedrili jednu ideju koja će biti prijedlog za iduću godinu.Prijedlog će biti da se svaki neopravdani nedolazak na sjednicu sekcije ili na organizirane akcije u lovištu, koje će biti pravovaljano najavljene PENALIZIRAJU !!! .

Hvala još jednom svima vama.. 

 

Preporučamo

Naša adresa

Naša adresa

Vrijeme

 

Foto galerija

Facebook

© 2016 Lovačka udruga Lisac - Ravno. All Rights Reserved.