Lovačka oprema – ponuda

Poštovani članovi naše Udruge, u razgovoru sa brojnim lovcima postojao je interes za nabavkom lovačke opreme, predsjednik Udruge

je u dogovoru sa tajnikom saveza stupio je u kontakt sa firmom koja radi organiziranu nabavu lovačke opreme za većinu lovačkih udruga članica saveza. U nastavku vam predstavljam ponudu firme Safars, te Vas molim da se javite sa prijedlozima na mob. 063 149 550 i 091 178 00 46 .

PONUDA

Jakne zimske 90 km
Jakne jesen ljeto 70 km
Hlače sa filcom 43 km
Hlače bez filca 40 km
Prsluci ljetni 40 km
Prsluci zimski 43 km
Prsluci markirni 7 km
Prsluci markirni sa željenom štampom 8 km
Prsluci markirni sa željenim vezom 9 km
Duksevi 35 km
Košulje 35 km
Svečana odjela 200 km
Kape ljetne 9 km
Kape zimske 13 km
Šeširi 15 km
Ranac veliki 50 km
Ranac mali 40 km
Futrole za pušku 45 km
Remnici za puške 15 km

Za kupovinu u sklopu Udruge, sekcije, grupe lovaca dajemo rabat do 10%.

Cijene su iste za proizvode od maslinasto zelene boje, kamuflaž hrastov list 3D ili narančasto-fluorescentne boje.

Ako u Udruzi ima vise zainteresovanih predstavnici firme Safars dolaze da prezentiraju proizvode i uzmu pojedinačne mjere, a po želji šalju uzorke proizvoda putem brze pošte na naš trošak.